Thursday, June 28, 2012

Włochy zabezpieczyć swoją zaliczkę na finał Euro 2012 po pokonaniu Niemiec 2:1

WARSZAWA - Włochy zabezpieczyć swoją zaliczkę na finał Euro 2012 po pomyślnym rzucanie Niemcy 2:1 w europejskim półfinale Pucharu mecz na Stadionie Narodowym, w Warszawie, Polsce, czwartek lub piątek ust 29.06.2012) wczesne godz rano. Dwie bramki zwycięstwo "Gli Azzurri" stworzony przez Mario Balotelliego. Tymczasem Mesut Ozil strzelił wpisane Niemcy po rzutach karnych w ostatnich sekundach gry.

Na górze strony w Stadionu Olimpijskiego w Kijowie w niedzielę (01.07.2012), Włochy będą kwestionować obronie mistrzów Hiszpanii, który jako pierwszy kwalifikacje po pokonaniu Portugalii 4:2 w rzutach karnych w ubiegłą środę (28/06/2012).

Mario Balotelli wykonane znakomicie i zajął 2-0 przewagę nad Włochami a Niemcy aż do końca pierwszej rundy w Pucharze Europy meczu półfinałowym przy Stadionie Narodowym, w Warszawie, Polsce, czwartek lub piątek ust 29.06.2012) wczesne godz rano. Manchester Naklejki Miasto zostało wykupione dwa gole "Gli Azzurri".

Niemcy podjęły inicjatywę do ataku od pierwszych minut. Akcja działa już od pięciu minut, obrońca Mats Hummels niemiecką pierwszą okazję. Jednak jego strzał z bliska do bramki, otrzymywania informacji zwrotnych od Lucas Podolski był jeszcze w stanie zostać przesunięta przez przez Buffona.

"Der Panzer" nadal naciskać we Włoszech. W 13. minucie, po stronie Joachima Loew miała kolejną szansę poprzez Kroos Toni. Jednak ponownie pojawić się dość szybko oddalił Buffon kopie piłkę ciężko Bayern Monachium pomocnik zza pola karnego.

Atak zaabsorbowanie, niemiecka obrona tropu. Została ona następnie używana do wyprzedzenia Włochy strzelił w 20. minucie. Począwszy od działań Antonio Cassano po lewej stronie pola. On żywi się dokładnie na środku pola karnego. Nie silnie strzeżone, Arsenal złapał piłkę z potężnym nagłówka nie będąc w stanie przewidzieć Manuel Neuer.

Pozostawił jeden cel, Niemcy nie mogą milczeć. Choć trudno przeniknąć spotkanie obrony Włochy, Niemcy kilka razy strzelił ciężko zza pola karnego. Sami Kheidira jeden strzał z poza pola karnego prawie do skutku, jeśli Buffon był ponownie w musującego kopnięciem zbyty piłkę mocno.

Minutę później znów Niemcy przegapić. Tym razem zaczyna się od szybkiego kontrataku. Riccardo Montolivo natychmiast wysłał długą piłkę do niemieckiej obrony. Balotelli, który uciekł z pułapki spalonej i dribbled w polu karnym i oddał strzał w reżyserii zaciekły w lewym górnym rogu, nie mogąc być napędzany Neur i cele.

Po przerwy, niemiecki bezpośredni strzał. Zastąpić Marco Reus szansę w 60. minucie po Leonardo przestępstw popełnionych przed Bonucci w oknie. Jednak znowu w formie musującego z Buffona oddalił Reus który wyreżyserował rzut wolny w górnym rogu.

W drugiej połowie, Niemcy wciąż dominuje grę. Połączenie Oezil, Toni Kroos i Bastian Schweinsteiger wiele razy do tworzenia szans. Jednak obrona Włoch wyglądają bardzo zadbane o wysokim stężeniu, które złożyły swoje wysiłki daremne.

Trener Loew, a następnie obejmować Thomas Mueller, aby zwiększyć moc po jego stronie w 71. minucie. Bayern Monachium piłkarze też mieli szansę pięć minut później. Jednak piłka strzał zza pola jest jeszcze cienki po lewej stronie Włoch.

Włochy nie są bez ataku. W rzeczywistości, zespół Cesare Prandelli gospodarstwo Neuer bramkarz ponownie udało się przełamać poprzez działanie Federico Balzaretti w 83. minucie. Jednak on już został złapany na spalonym.

Szkoda czasu, Niemcy mieli okazję po Balzaretti zrobić piłkę ręczną w polu. Oezil kat nie tracić szanse na zmniejszenie dystansu do 1-2. Pomimo nadal stara się wyrównywać, nawet Neuer bramkarz awansowała do obrony "La Nazionale", Niemcy nie wyrównać pozycję.

Według UEFA, w całej grze, Włochy miały piłkę aż 46 procent i stworzył pięć rzutu do bramki z 10 strzałów. Niemieckie wydanie siedmiu precyzyjnych strzałów z 14 prób.

"Gli Azzurri" miał prawo do kwestionowania zwycięzcę, by przetrwać, "La Furia Roja".

Skład uczestników:
Niemcy (4-5-1): 1-Manuel Neuer, 5-Mats Hummels, 14-Holger Badstuber, 16-Philipp Lahm, 20-Jerome Boateng (13-Thomas Muller 71), 6-Sami Khedira, 7-Bastian Schweinsteiger , 10-Lukas Podolski (11-Miroslav Klose 45), 18-Toni Kroos, 8-Mesut Oezi, 23-Mario Gomez (21-Marco Reus 45).

Włochy (4-4-2): 1-Gianluigi Buffon; 3-Giorgio Chiellini, 6-Federico Balzaretti, 15-Andrea Barzagli, 19-Leonardo Bonucci, 8-Claudio Marchisio, 16 - Daniele De Rossi, 18-Riccardo Montolivo ( 5-Thiago Motta 64), 21-Andrea Pirlo, 9-Mario Balotelli, 10-Antonio Cassano (22-Alessandro Diamanti 57).

Sędziował: Stephane Lannoy (Francja)

zdjęcie: Bomber Włochy, Mario Balotelli (z prawej) świętuje swój cel wobec Niemiec przez napastnika Antonio Cassano w warszawskim Stadionie Narodowym w czwartek (28.06.2012).